Audiológus szakasszisztens / hallásakusztikus (Magyarország)

Magyarország

Audiológiai szakrendeléssel és hallókészülékek forgalmazásával foglalkozó hallásközpont megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Audiológus szakasszisztens / hallásakusztikus

Elvárások:

  • Tapasztalat hallókészülékek beállításában,
  • Vevőorientált hozzáállás

Előnyt jelent:

  • Angol nyelv ismerete

Feladatok:

  • Hallásvizsgálat, hallókészülékek állítása,
  • Hallókészülékek forgalmazása és az ezzel járó adminisztrációs tevékenység végzése,
  • , Munkaidő:, 8 órás teljes munkaidő - főállás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapfizetés és teljesítményarányos juttatás,
  • Kellemes munkakörnyezet egy elegáns üzletben,
  • Barátságos, támogató csapat,
  • OKJ-s képzés támogatása,
  • , Szakképesítés nélküliek jelentkezését is várjuk!