Autó / motorkerékpár szerelő (Magyarország)

A hirdetés már lejárt!

Honda márkakereskedés megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Autó / motorkerékpár szerelő

Elvárások:

  • Ügyfélbarát, türelmes és megoldáskereső hozzáállás,
  • Tanulásra való hajlandóság,
  • Önálló munkavégzési képesség mellett csapatjátékos beállítottság

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • Nagyműszeres vizsgálatok területén képzettség,
  • Angol nyelv használható ismerete

Amit kínálunk:

  • Megbízható háttér,
  • Kellemes kollégák és munkakörnyezet,
  • Bejelentett, teljes munkaidős állás,
  • Versenyképes fizetés, fejlődési lehetőség, jutalékos rendszer, ,
  • Nem hátrány az sem, ha pályakezdő vagy!

Munkavégzés helye:

Magyarország