Autóipari operátor (Székesfehérvár)

Ha szeretnél hosszútávon egy stabil környezetben, kiemelkedő juttatások mellett munkahelyet találni, akkor várjuk a jelentkezésed az alábbi munkakörre:

Autóipari operátor

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Keress átlag havi br. 275.000 -ot (alapbér+cafeteria+műszakpótlék)
  • Kiemelt műszakpótlékok
  • Br. 25.000-30.000 Ft cafeteria o Havi és negyedéves bónuszok
  • Ingyenes céges buszok számos vidéki településről vagy a benzinköltség 100% támogatása
  • Modern, tiszta, autóipari munkakörnyezet
  • Könnyű fizikai munka

Feladatok

  • Termelő gépek üzemeltetése
  • Autóipari termékek összeszerelése
  • Sorjázás, ragasztás, csiszolás
  • Gyártásbeli probléma esetén azonnali jelzés a vezetőknek

Elvárások

  • Rendelkezel legalább 8 általános iskolai végzettséggel,
  • Betöltötted a 18. életévet
  • Autóipari területen szereztél már szakmai tapasztalatot (előny)
  • Precíz és pontos vagy a munkavégzésben
  • Nem okoz gondot a 3 műszakos munkarend vállalása

Munkavégzés helye

Székesfehérvár

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!