Autóipari összeszerelő (Székesfehérvár)

Prohumán

Egy jobb MUNKA kedvéért hajlandó lenne elköltözni, ha INGYENES SZÁLLÁST BIZTOSÍTUNK? 2018-BAN MEGEMELT BÉREKKEL ÉS EXTRA JUTTATÁSOKKAL KERESÜNK SZÉKESFEHÉRVÁRI PARTNERCÉGÜNKHÖZ MUNKATÁRSAKAT AZ ALÁBBI POZÍCIÓBA:

Nyugdíjasok és pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Autóipari összeszerelő

Feladatok

  • Autóalkatrészek gyártása
  • Részegységek precíz összeállítása műveleti utasítás szerint

Elvárások

  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Sikeres tesztírás
  • Erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, stabil munkahely Magyarország egyik legnagyobb autóipari beszállító cégénél
  • Hiányzásmentességi bónusz + Cafetéria
  • Alap bruttó 180.000 Ft/hó+műszakpótlékok
  • Ingyenes céges buszjárat a munkába járáshoz
  • Ingyenes szállás Székesfehérvár belvárosában (elhelyezés 2 fős, berendezett szobákban)

Munkavégzés helye

Székesfehérvár

Prohumán