Autóipari szoftvertesztelő (Győr)

Ha járműipari terméktervezésről, gyártóeszköz tervezésről, gyártásról, kisszériás termékek gyártásáról van szó,
akkor nálunk az EDAG-nál jó helyen jár.
Az EDAG Hungary Kft., mint az EDAG Engineering GmbH képviselője várja az alábbi szakemberek jelentkezését:

Szoftverfejlesztő mérnök

a beágyazott fejlesztés területén

Munkaköréhez tartozik:

  • Legújabb technológiák tesztelése az infotainment-, karosszériaelektronikai-, valamint a vezetést
    segítő rendszerek és biztonságtechnikai vezérlőegységek területén
  • Érdekes és változatos autóipari vezérlőegység fejlesztési projektek SW- és integrációtesztelése
  • Tesztkövetelmények és specifikációk feldolgozása
  • Autómatizált tesztek készítése és futtatása
  • Teszteredmények analizálása és kezelése
  • Szoros együttműködés a hardver-fejlesztés illetve szoftver-fejlesztés területeivel

Elvárások:

  • Műszaki szakirányú végzettség (villamosmérnök, informatikus) vagy ezzel összehasonlítható
    technikusi végzettség
  • Járművillamossági vagy -elektronikai gyakorlat előnyt jelent
  • Tesztelési folyamatok ismerete, valamint  V-modell ismerete előnyt jelent
  • Általános hardware/software ismeretek, valamint C programnyelv ismerete
  • CANoe és DOORS programok ismerete valamint jármű buszrendszerek (CAN, Lin, Flexray) előnyt
    jelent
  • Felelősségteljes, önálló, strukturált és célorientált munkamorál
  • Kommunikációs szintű német vagy angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzés, rugalmasság, terhelhetőség
  • Hosszabb távú külföldi munka vállalása
  • Jó kommunikációs készség, csapatszellem, kreativitás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, cafeteria rendszer
  • Teljesítményfüggő 14. havi prémium kifizetés
  • Lakhatási támogatás
  • Ingyenes egészségügyi ellátás, manager szűrés
  • Szakmai és idegen nyelvi ismeretek bővítése
  • Dinamikusan fejlődő fiatalos csapat

Győr