Automatizálásai mérnök (Balassagyarmat)

(Nógrád megye)

Legyünk együtt sikeresek!

Bővülés végett keresünk egy német gyártó vállalat részére,

- aki egyben Forma-1 szponzor is -

szakembert, a következő pozícióba:

Automatizálásai mérnök

Feladatok

  • Gyártási folyamatok villamos mérnöki oldalról történő támogatása;
  • Új termékek bevezetésének koordinálása, önálló projektek vezetése;
  • Kuka robot és co-bot programozás;
  • PLC-k, kamerák programozása, meglévő programok naprakész fejlesztése;
  • 2D olvasók és kamerák programozása;
  • Gyártásazonosítási és nyomonkövetési rendszer fejlesztése, karbantartása;
  • Dokumentációk elkészítése, frissítése.

Elvárások

  • Releváns tapasztalat és felsőfokú végzettség
  • PLC programozói tapasztalat

Amit kínálunk

  • E-autókba termékek gyártása, jövőbe mutató termékek és technológia!
  • Rugalmas heti munkaidő, pénteken délután szabad!, 14 után
  • Kiküldetési lehetőségek külföldre (Eu és USA)
  • Kedvezményes melegétkezési lehetőség
  • Cafeteria, bónusz a béren felül
  • Fejlesztési programokban részvétel, több ezer Euros képzési lehetőségek (pl. Siemens képzések, Six Sigma, SPC, PPAP, Atlas Copco, Villamosmérnök MSC, Robot-X programozói.... igénytől függően, de ezen kívül még van min. 20 képzés, amin a kollégák résztvettek tavaly)

Előnyök

  • Kameraprogramozási ismeret nagy előny (AOI), de nem feltétel

Munkavégzés helye

  • Balassagyarmat

Küldje el jelentkezését a „ Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Balassagyarmat