Automatizálási karbantartó mérnök (Veszprém)

Nagyfeszültségű komponenseket és az elektromos járművek
széles köréhez fejlesztett rendszereket gyártó piacvezető nagyvállalat részére keresünk 1 fő Automatizálási karbantartó mérnököt veszprémi munkavégzésre.

Automatizálási karbantartó mérnök

Feladatok

-Gyártóeszközök (automata gyártósorok, gépek, berendezések) telepítése, üzembe helyezése layout alapján
-Gyártóeszközök karbantartása, javítása, illetve felügyelete gépbeállítókkal, külső cégekkel
-Gyártóeszközök (gépek, berendezések) karbantartási dokumentációjának kidolgozása, naprakész vezetése
-Alkatrészek és szerszámok rendelése, beszerzése, nyilvántartása
-Az üzem gyártóeszköz dokumentációjának tárolása, gondozása, beszerzése illetve elkészítése
-SAP PM modul ismerete, alkalmazása
-Szerszám villamos részének tervezése, műszaki dokumentáció készítése
-Külső vállalkozóval való együttműködés

Követelmények

-villamosmérnök / mechatronikai mérnök végzettség
-automatizálási területen szerzett gyakorlat min. 2-3 év
-PLC, valamint Siemens programozási ismeret, illetve robottechnika területén szerzett tapasztalat előnyt jelent
-középfokú aktív angol nyelvtudás

Amit kínálunk

-versenyképes juttatási csomag
-relokációs lehetőség
-sporttámogatás
-komoly szakmai kihívások egy dinamikusan fejlődő nagyvállalatban
-nemzetközi munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Veszprém

Veszprém