Automatizálási mérnök (Magyarország)

Energetikai ipari nagyvállat partnerünk számára keresünk automatizálási mérnök kollégát aki egy új beruházás egyik első embere lehet. Az óriási beruházás fő fókuszában egy itthon eddig nagyon kevesek által ismert gyártási technológia áll, így az új kolléga biztosan új ismeretekre tehet szert.

Automatizálási mérnök

Feladatok

A pozícióhoz tartozó fő feladatok:

- Technikai felügyelet, személyzet, erőforrások, módszerek, eljárások biztosítása a projekt megvalósítási tervének igényeihez.
- A mérnöki és tervdokumentumok, berendezések és anyagok specifikációjának fejlesztése és biztosítása.
- Részvétel a projekt integrált ütemtervének kidolgozásában.
- Az alkalmazandó előírások, előírások, szabványok és gyakorlatok azonosítása és betartása.
- Biztosítani kell a beszállítói és a vállalkozói adatok időszerű felülvizsgálatát a szerződéses átálláshoz.

Követelmények

- Felsőfokú műszaki végzettség
- hasonló területen szerzett legalább 1 év szakmai tapasztalat
- B kategoriás jogosítvány
- tárgyalóképes nyelvtudás magyar és angol nyelven

Amit kínálunk

Amit a partner kínál:

- kiemelkedő bérezés
- biztos, nagyvállalati háttér
- fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Magyarország