Autószerelő (Budapest)

Budapest

Budapest XVII. kerületben található márkafüggetlen szerviz cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Autószerelő

Elvárások:

  • SZAKTUDÁSRA VAN SZÜKSÉGÜNK ÉS NEM BIZONYÍTVÁNYRA!!!,
  • Kezdés azonnal, teljes munkaidőben, feltétel ÖNÁLLÓ munkavégzés,
  • Beutazás költségét megegyezés szerint térítjük,
  • Ügyfélbarát, türelmes és megoldáskereső hozzáállás,
  • Tanulásra való hajlandóság,
  • Önálló munkavégzési képesség mellett csapatjátékos beállítottság,
  • Munkatársainkat teljes munkaidős, bejelentett, 8 órás állásban, hétköznaponként foglalkoztatjuk,
  • Fontos, hogy igényes legyél a munkádra, és tisztán dolgozz

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, Ideális esetben a végzettséged megvan, de a szakértelem pótolhatatlan.
  • Ha mindkettővel rendelkezel, itt a helyed!

Feladatok:

  • Olyan szakembereket keresünk, akinek a segítségével megoldjuk a hozzánk forduló ügyfelek gondjait,
  • Fontos, hogy igényes legyél a munkádra, és tisztán dolgozz,
  • Ideális esetben a végzettséged megvan, de a szakértelem pótolhatatlan,

Amit kínálunk:

  • Megbízható háttér,
  • Kellemes kollégák és munkakörnyezet,
  • Bejelentett, teljes munkaidős állás,
  • Megbízható, korrekt bérfizetés (350.000 Ft/hó),
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Jó hangulat, emberi vezetőség

Budapest