Autószerelő (Fót)

A hirdetés már lejárt!

Autószerelő

A JP Auto fóti telephelyére új kollégákat keresünk, autószerelő munkakörbe! Bővülő csapatunkba olyan magas színvonalú, minőségi munkát végző munkatársat keresünk, aki elhivatottan tudja képviselni a Mercedes-Benz és KIA márkákat exkluzív környezetünkben. Támogatjuk szakmai továbbképzését, valamit biztosítjuk a szükséges személyi és tárgyi feltételeket, és a megfelelő munkakörnyezetet.

Feladatok:

  • Mercedes-Benz és KIA gépjárművek javítása, szervizelése, karbantartása,
  • Diagnosztikai munkák
  • A megrendelt munkák megfelelő minőségben történő elvégzése, átvizsgálása
  • A munkalapok naprakész , pontos , precíz vezetése
  • A javítások szakszerű elvégzése, a gyártómű álltal elvárt, javítási kézikönyvben előírt utasítások szerint
  • Műhelyrend illetve műhely tisztaságának fenntartása

Munkakör betöltésének feltételei:

  • Szakirányú végzettség (autószerelő )
  • 1-3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • B, kategóriás jogosítvány
  • Önálló felelősségteljes, precíz munkavégzés

Előnyök:

  • Hasonló munkakörben eltöltött munkaviszony
  • Terhelhetőség
  • Jó beilleszkedő képesség/ csapatszellem
  • Idegen nyelv társalgási ismerete (német vagy angol)

Juttatások:

  • A szegmensen és a régión belül is kimagasló kereseti lehetőség (választhatóan akár fix bérezéssel)
  • Cafeteria
  • Útiköltség hozzájárulás
  • Stabil munkahely
  • Kiváló munkahelyi környezet
  • Vezetői támogatás
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

Fót, (M0-M3 csomópont)

Küldje el fényképes magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megjelölésével a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással.

Fót