Autóvillamossági szerelő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Nem vált be a szakma amit választottál?
Szívesen átképeznéd magad egy versenyképes területre, amivel még pénzt is kereshetsz?

Ha szereted az autókat, van egy kicsi kézügyességed és felelősségteljesen tudsz gondolkozni, akkor vedd fontolóra a lehetőséget, hogy

Autóvillamossági szerelő

legyél a JARKONnál!

Lehetsz pék vagy akár fodrász... ha a fenti készségekre “igen” a válaszod, akkor adjál magadnak egy esélyt és jelentkezz hozzánk egy új szakma megismeréséhez. Igen, a betanulási idő alatt is adunk fizetést :)

Nálunk minden kolléga fontos tagja a gépezetnek, figyelünk arra, hogy kellemes és segítő légkört teremtsünk, hogy te is jól érezd magad…

Kollégáink mindegyike segítőkész csapatjátékos, így a magas szakmai felkészültség mellett a hangulat is szuper.

A piaci igények kielégítése érdekében, folyamatosan lépést tartunk a szakma fejlődésével és kihívásaival, így remek lehetőség nálunk dolgozni, mind a pályakezdőknek, mind a tapasztaltabb kollégáknak is!

Pontosan mi is a feladat? - íme:

  • GPS alapú nyomkövetők és járművédelmi rendszerek és azokat kiegészítő perifériák telepítése

Pontosan mit is kérünk tőled?

  • Legyél megbízható, precíz, kitartó, érdeklődj az autók iránt és legyen egy pici kézügyességed
  • Legyen jogosítványod (B kategória elég)

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Amiért piros pont jár, de nem elvárás:

  • hasonló munkakörben szerzett korábbi tapasztalat

Pontosan mit is adunk cserébe? -íme:

  • bejelentett, alkalmazotti munkaviszony heti 40 órában
  • 1 műszakos munkarend
  • versenyképes, kiszámítható fix bérezés: nálunk a 10.-e arannyal van festve a naptárban
  • motiváló premizálási módszer
  • utazási költségtérítés
  • munkaruha
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • hosszútávú munkalehetőség
  • összeszokott, jó csapat, szuper jófej főnökökkel - akiktől bármikor kérdezhetsz
  • jól felszerelt, modern műhely, kulturált munkakörnyezet
  • ha szeretsz utazni, akkor vidéki szereléseink alkalmával bejárhatod az országot
  • közös grillezések, mozizások, evezés, Paint Ball
  • ingyen kávé és tea
  • gyümölcsnap
  • szolgáltatásainkat, eszközeinket alkalmazotti kedvezménnyel veheted igénybe

Munkavégzés helye

1205 Budapest, Toldy Ferenc u. 15-17.

Fényképes, fizetési igényt is tartalmazó önéletrajzzal a Jelentkezem az állásra gombra kattintással.

Budapest