Autóvillamossági szerelő (Budapest)

Olyan munkahelyet helyet keresel, ahol feletteseid számára fontos a véleményed?
Érdekel a nyomkövetés és szeretnél elismert tagja lenni egy dinamikusan fejlődő cégnek?

Ha igen, akkor nálunk a helyed! És hogy kik vagyunk mi? Egy 2009-ben alakult cég, ami zseniális mérnökeinek és magasan kvalifikált kollégáinak köszönhetően évről évre növekszik. Flotta nyomkövetéssel, járművédelemmel foglalkozunk és új kollégánkat keressük az alábbi munkakörbe:

Autóvillamossági szerelő

Feladataid:

  • GPS alapú nyomkövetők és járművédelmi rendszerek és azokat kiegészítő perifériák telepítése

Téged ekresünk, ha:

  • precíz, érdeklődő és szorgalmas vagy, mert számunkra ez a legfontosabb
  • a többéves munkatapasztalat nem feltétel, lelkes pályakezdőként is örömmel látunk

Amit kínálunk:

  • alkalmazotti munkaviszony heti 40 órában,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • stabil, megbízható munkahely,
  • nívós munkakörnyezet,
  • fiatalos, dinamikus, pozitív szemléletű csapat,
  • versenyképes jövedelem,
  • csapatépítő programok, közös mozik, grillezés,
  • ingyen kávé és tea,
  • és ebédedet nálunk akár a teraszon is elfogyaszthatod

Munkavégzés helye

Budapest, XX. kerület

Kérjük, hogy magyar nyelvű, fényképes, fizetési igényét tartalmazó önéletrajzod szíveskedj elküldeni!

Budapest