Awi hegesztő (Hódmezővásárhely)

Rozsdamentes termékek gyártásával foglalkozcég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Awi hegesztő

Elvárások:

Szakirányú végzettség, Műszaki rajzolvasás, Önálló, precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

Gyakorlat, Gyors és minőségi hegesztés, Minősítés

Feladatok:

Vállalat termékein meghatározott hegesztési munkák (rozsdamentes anyagok, csövek lemezek hegesztése) elvégzése lehetőség szerint utómunkálatok nélkül, A munkabiztonsági követelmények betartása, A munkaterületen a rend és a tisztaság fenntartása, , Megbízóról:, 27 éve működő fémipari termékeket gyártó cég, mely rozsdamentes termékek gyártásával foglalkozik

Amit kínálunk:

Főállású munkakör, Versenyképes jövedelem, Étkezési hozzájárulás, Munkábajárási támogatás, Védőfelszerelések biztosítása (munkaruha, bakancs, eszközök stb.), Hosszú távú, biztos munkahely, Stabil, bővülő vállalati háttér, lendületes és fiatal csapat

Munkavégzés helye:

Hódmezővásárhely