Azonnali kezdéssel mosodai dolgozó állás Ausztriában! (Ausztria)

Ipari mosodába keresünk mosodai alkalmazottakat Ausztriába, Graz-ba.

Szállást nem tudunk biztosítani, a munkavégzéshez ingázás szükséges!

Feladatok:

  • szállodai textíliák ellenőrzése, szortírozása, előkészítése
  • mosó-, textil-, és vasalógépek kezelése
  • textíliák felcsíptetése
  • mosodai kocsik kezelése

Munkarend:

  • 40 óra/hét

Két műszak:

  • Reggel: hétfő-péntek: 6:00-tól 14:45-ig, 45 perc szünettel
  • Este: hétfő-péntek: 14:45-től 23:15-ig, 30 perc szünettel

Bérezés:

  • bruttó 1.924,25 euró/hónap
  • esti műszakban 22 órától + bruttó 2,22 euró

Elvárások:

  • csapatmunkában dolgozás képessége
  • önálló, precíz munkavégzés

Alapfokú német nyelvtudás szükséges!

Hasonló területeken szerzett tapasztalat előnyt jelent!

Jelentkezni:

+36 70 772 2175

Munkabér

  • bruttó  1 924  EUR  / hó