Back - End Developer (Budapest)

Back - End Developer

Feladatok:

  • Oldalaink backend fejlesztése PHP nyelven, amihez szükséged lesz némi rutinra az SQL világában
  • Jelenleg is működő oldalaink kiegészítése új funkciókkal
  • Felmerülő hibák javítása, kódfrissítés, régi funkciók felújítása
  • Új megoldások bevezetése, akár Symfony használatával
  • Némi frontend fejlesztés, ugyan nem olyan sok mint backend téren, de azért időnként dolgozni kell HTML, CSS és JavaScript kódokkal
  • Mindezt persze olyan modern keretrendszerekben, mint a Bootstrap vagy jQuery
Elvárások:
  • Gyakorlottság PHP nyelvben, ha lehet OOP megközelítéssel,
  • Jártasság HTML, Javascript, vagy SQL területeken
  • Verziókezelők használatának ismerete (svn, git)
További előnyt jelent:
  • Symfony fejlesztésben szerzett jártasság
  • Mobilapp fejlesztéssel kapcsolatos tapasztalat

További információkért keresse munkatársunkat!
Papp Fruzsina
06 1 301 78 79

Budapest