Back office ügyintéző (Budapest)

Piacvezető követeléskezelő Partnercégünk számára az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Back office ügyintéző

Milyen feladatokat kell ellátni a munkakörben?

  • Ügyfelektől, hatóságoktól (elsősorban bíróság, végrehajtó, közjegyző) érkező valamennyi írásbeli megkeresés feldolgozása, adott esetben megválaszolása, vagy továbbítása az illetékes csoport részére
  • Ügyfelek kérdéseinek kivizsgálása érdekében napi szintű egyeztetés a társosztályokkal
  • Levelek, faxok, e-mailek felelősségi kör szerinti leválogatása, rögzítése, továbbítása, megválaszolása
  • Beérkező válasznyomtatványok feldolgozása, szükség esetén telefonos egyeztetés az ügyféllel
  • A Compliance együttműködésével állásfoglalás egyszerűbb ügyekben, bíróságokkal, közjegyzőkkel, végrehajtókkal történő kapcsolattartás levélben, telefonon egyaránt
  • Beérkező panaszok megválaszolása, panaszkezelési nyilvántartás pontos vezetése
  • Határidők folyamatos nyomon követése és szigorú betartása

Ki az ideális jelölt a pozícióra?

  • Legalább 1 éves tapasztalatot szerzett hasonló munkakörben, adminisztratív területen
  • Minimum középfokú iskolai végzettséggel rendelkezik
  • Felhasználói szintű MS Office ismerettel bír (Outlook, Word, Excel)
  • Szabálykövető magatartás, pontos, precíz munkavégzés jellemzi
  • Választékosan tud fogalmazni, ismeri a hivatalos nyelvezet
  • Képes önállóan dolgozni és saját hatáskörben dönteni
  • Jó a monotónia tűrő képessége
  • Lelkes és elkötelezett, nyitott az új ismeretek befogadására (adatvédelmi, jogi ismeretek)

Előnyt jelenthet, de nem feltétel:

  • Jogi ismeretek
  • Követeléskezelésben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvismeret

Amit mi nyújtunk:

  • Versenyképes bércsomag Cafeteriával, jutalékkal és egyéb juttatásokkal
  • Nemzetközi hátterű, piacvezető cégünk stabilitását
  • Hosszú távban gondolkodunk, belső előrelépési lehetőséget kínálunk
  • A legújabb trendeknek megfelelő, A++ kategóriás irodai környezetet biztosítunk
  • Jól kialakított folyamattal, mentorprogrammal gondoskodunk a gyors beilleszkedésről
  • Rendszeres szakmai és készségfejlesztő tréningeket nyújtunk
  • Jó hangulatú, barátságos csapat vár

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy küldje el részletes szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva. Kérjük, jelentkezése során feltétlenül tüntesse fel a tárgyban a pozíció megnevezését!

Budapest