Banki könyvelő (Budapest)

Megbízó partnerünk számára keresünk

BANKI KÖNYVELŐT - (SSC területre)

Ha csatlakozol a céghez, a következő feladatok várnak rád:

  • Bankszámlakivonatok teljeskörű könyvelése
  • Átlagár kalkulációk végrehajtása különböző devizanemek esetén
  • Eltérésekből eredő hibák felismerése és javítása
  • Auditokban való aktív részvétel
  • Havi, negyedéves, és éves zárások koordinációja
  • Elhatárolások kalkulációja, könyvelése
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás (AP, AR, GL)
  • Külföldi leányvállalati migráció koordinálása, támogatása
Követelmények:
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség közgazdasági vagy pénzügyi területen
  • Minimum 2 év releváns tapasztalat
  • Minimum erős középfokú angol nyelvismeret
  • Ügyfél- és szolgáltatásorientált gondolkodásmód
  • Stressztűrő képesség
  • Jó kommunikációs képesség
Előnyt jelent:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • SAP és / vagy Navision vállalatirányítási rendszerek ismerete
  • Banki termékekkel kapcsolatos ismeretek
Munkavégzés helye:

Budapest III. kerület

Amit a cég kínál:
  • Fejlődési lehetőség egy nemzetközi nagyvállalatnál
  • Emberközpontú vállalati kultúra
  • Versenyképes fizetés
  • Tréning lehetőségek

Budapest