Banki termékreferens (Budapest)

Magyarország egyik legnagyobb foglalkoztatójához keresünk

Banki termékreferens

munkatársakat.

Feladatok

  • A felkészült szakemberek díjmentes szolgáltatás keretében segítik a vásárlókat a számukra legmegfelelőbb konstrukció kiválasztásában
  • Elérhető szolgáltatások/termékek (áruhitel, vásárlókártya, személyi kölcsön, folyószámla, biztosítási termékek) bemutatása, ügyintézése
  • Vásárlók tájékoztatása előnyökről, kedvezményekről, kondíciókról
  • Banki szolgáltatások igénylésével összefüggő adminisztráció
  • Riportok, kimutatások készítése

Elvárások

  • Banki-, pénzügyi vagy azt kiváltó PSZÁF tanúsítvány (hiányában segítünk megszerezni)
  • Érdeklődés a műszaki termékek és pénzügy világa iránt
  • Bátor, magabiztos személyiség
  • Felhasználószintű számítógépes ismeret
  • Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk

  • Alkalmazotti jogviszony
  • Karrierprogram
  • Ingyenesen megszerezhető államilag elismert végzettség
  • Szimpatikus juttatási csomag (alap+ösztönző+versenyek)
  • Garantált fix bér a betanulás első 2 hónapjában
  • Biztos, hosszú távú munkahely

Pályázható régiók:
Pest megye (Budapest, Budaörs, Vecsés)
Komárom-Esztergom megye (Esztergom)
Heves megye (Gyöngyös)

Munkavégzés helye: Fix helyen, hipermarket áruházban

Budapest