Banküzemi támogató gyakornok (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

A Budapest Bank közel 250 gyakornoknak biztosít kihívásokkal teli munkahelyet. Ha tagja szeretnél lenni ennek az ambíciózus, lelkes, és szakmailag jól felkészült csapatnak, nem kell mást tenned, mint jelentkezni a pozícióra.

Banküzemi támogató gyakornok

Feladatok

  • Money+ bankárok támogatása, informálása, segítség a problémamegoldásban
  • Money+ és Treasury szerződések előkészítése
  • Money+ ügyfeleknek szóló hírlevél kiküldése, e-mail címeket tartalmazó adatbázis karbantartása
  • Termékek, szolgáltatások naprakész ismerete

Elvárások

  • Főiskolai/Egyetemi hallgatói jogviszony nappali tagozaton gazdasági felsőoktatási intézményben
  • Legalább fél éves gyakorlati idő, min. heti 25-30 órában
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Precíz, pontos munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Igényes, multinacionális munkakörnyezet
  • Bruttó bér: 1121 Ft/óra
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye

Budapest XIII.

Budapest