Bárvezető (Hévíz)

A hirdetés már lejárt!

Hévízi gyógy- és wellness szálloda

Bárvezető kollégát

keres, aki megtervezi, vezeti, ellenőrzi és koordinálja a bárok működését.

Feladatok

  • Nyitási-zárási feladatok elvégzése
  • Részt vesz a kínálat megtervezésében, közreműködik az étlap összeállításában
  • Javaslatokat dolgoz ki az értékesítés növelésére, költséghatékony működésre.
  • Felméri és folyamatosan figyeli az elégedettséget a kiszolgálásra és kínálatra vonatkozóan.
  • Szervezi az egyedi rendezvényeket, együttműködik ezek tervezésében.
  • Részt vesz a fontosabb rendezvényeken a minőség és marketing érdekében.
  • Nyilvántartja a készleteket, ellenőrzi azok alakulását.
  • Nyilvántartja a követeléseket és a tartozásokat.
  • Kialakítja a dolgozó munkarendjét, beosztását.

Elvárások

  • Felszolgálói végzettség
  • Pontos, precíz, lelkes, pozitív személyiség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Német nyelv ismerete. /Angol nyelvismeret előny/
  • Csapatjátékos
  • Vendégcentrikus szemlélet
  • Jó szervező és problémamegoldó készség

Munkavégzés helye

Hévíz

Pályázatát a Jelentkezem az állásra gombra kattintással küldje el.

Hévíz