Beágyazott Szoftverfejlesztő (Budapest)

Csatlakozzon partnerünkhöz, egy nemzetközi háttérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő magyar radartechnikai vállalathoz, amely a magyar mérnöki kultúrát és innovációs szellemet erősíti és világszínvonalú termékeket, szolgáltatásokat nyújt. Partnerünk fő profilja a védelmi és biztonsági piacra történő hardver- és szoftvertermékek fejlesztése. A cég bővülő csapatába most beágyazott fejlesztő pozícióba keres kollégát.

Beágyazott Szoftverfejlesztő

Feladatok

- Beágyazott rendszerek vezérlő szoftverének megtervezése és implementálása C és VHDL nyelven
- Linux operációs rendszer adaptálása a cég saját fejlesztésű hardvermoduljaihoz
- Szoftvermodulok tesztelése
- A tervezés, implementálás és tesztelés dokumentálása
- Együttműködés más fejlesztő csapatokkal

Követelmények

- Felsőfokú mérnöki, fizikusi vagy matematikusi végzettség
- Minimum 2 éves tapasztalat beágyazott rendszerek programozásában
- C nyelv ismerete
- Linux operációs rendszer beágyazott környezetben való használatának ismerete
- Programozható logikai áramkörök (PLD-k) VHDL nyelven való programozásában szerzett jártasság
- Elektronikai alapismeretek
- Angol nyelvismeret

Előnyt jelentenek az alábbi ismeretek:
- C++ nyelven való programozásban szerzett tapasztalat
- Digitális kommunikációs protokollok (pl. Ethernet, PCIe stb.) ismerete
- Verziókövetési rendszerek ismerete
- Érdeklődés jelfeldolgozás iránt

Amit kínálunk

- Versenyképes fizetés
- Tapasztalatszerzés nemzetközi környezetben
- Változatos feladatok
- Az önállóság, kreativitás gyakorlásának lehetősége
- Dinamikus, összetartó csapat

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest