Bejövő áru ellenőr (Veszprém)

Prohumán

Autóelektronikai partnercégünk megbízásából az alábbi pozícióra keresünk munkatársakat:

Bejövő áru minőségének felügyelete/biztosítása, ellenőrzéssel és egyéb mérések segítségével.

Bejövő áru ellenőr

Feladatok

  • Bejövő áru ellenőrzése az előírt utasítások és gyakoriság szerint
  • Az ellenőrzések dokumentálásának naprakész követése
  • Nem megfelelő termékek zárolása, elkülönítése
  • A feltárt nem megfelelőségekről az illetékes területek, személyek értesítése
  • Részvétel a válogatási, rework folyamatokban
  • Bejövő áru és minták visszaküldésében részvétel
  • Alapanyagok, félkész és késztermékek mérése különböző mérőeszközökkel

Elvárások

  • Minimum egy év tapasztalat, vagy friss végzettség (előny munkakör szempontjából releváns területen)
  • Termelésben szerzett gyakorlat min. 1 év előny (minőségügyi terület előny)
  • Gyártás/termelésben szerzett tapasztalat előny
  • Műszaki rajz olvasása alapszinten
  • Alapvető mérőeszközök ismerete (tolómérő, micrometer)
  • Alapfokú számítógépes ismeret (Excel, Word, PowerPoint) + SAP előny

Előnyök

  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • 2 műszakos munkarend
  • Versenyképes fizetés
  • 13. havi fizetés
  • Havi bónuszrendszer
  • Munkábajárási költségtérítés
  • Béren kívüli juttatási csomag – cafeteria, étkezési támogatás, sport támogatás, iskolakezdési támogatás, tanulmányi támogatási rendszer
  • Karrierlehetőség
  • Kiváló munkakörülmények – tiszta környezet, új gyárépület, legújabb technológiák
  • Hosszú távú munkalehetőség egy biztos alapokon álló, innovatív nemzetközi vállalatnál

Munkavégzés helye

Veszprém

A pozícióra a jelentkezéseket a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Prohumán
Veszprém