Belső ellenőr (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

„A Szent Imre Egyetemi Oktatókórház (1115 Budapest, Tétényi út 12-16.) főigazgatója pályázatot hirdet közalkalmazotti jogviszonyba, határozatlan időre, belső ellenőr munkakörbe.

Foglalkoztatás jellege:                          Teljes munkaidő

A munkavégzés helye:                          Budapest, 1115 Tétényi út 12-16.

Illetmény:                                               a Kjt. előírásai alapján, megegyezés szerint.

Munkakörhöz kapcsolódó feladatok:

a költségvetési szervek belső ellenőrzéséről szóló 370/2011. (XII. 31.) Korm. rendelet 21.§ (1)-(4) és 22. §-ban foglaltak szerint.

Pályázati feltétel:

  • egyetemi, vagy főiskolai szakirányú végzettség a 370/2011. (XII. 31.) Korm. rendelet 24/A. §-ban foglaltak szerint,
  • egészségügyi alkalmasság,
  • büntetlen előélet,
  • legalább 5 éves ellenőrzési, költségvetési, pénzügyi vagy számviteli területen szerzett szakmai gyakorlat,
  • belső ellenőrzési tevékenység végzésére jogosító engedély (2011. évi CXCV. törvény 70. § (4) bekezdés),

Előnyt jelent:

  • egészségügyben szerzett tapasztalat.

Jelentkezéshez csatolandó:

  • fényképes szakmai önéletrajz (kézzel írott formában is),
  • végzettségről szóló okiratok másolata,
  • igazolás a belső ellenőrök kötelező szakmai továbbképzésének elvégzéséről,
  • belső ellenőri tevékenység végzésére jogosító engedély másolata,
  • pályázati feltételként előírt szakmai gyakorlat igazolása,
  • hozzájáruló nyilatkozat, hogy a pályázatban foglaltak közölhetők harmadik személlyel és a pályázatban szereplő személyes adatokat a pályázat elbírálásában résztvevők megismerhetik,
  • nyilatkozat, hogy jogviszony létesítése esetén, a vagyonnyilatkozat tételi kötelezettségnek eleget tesz.

Az állás betöltéséhez erkölcsi bizonyítvány szükséges.

A munkakör a pályázat elbírálást követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: 2017. november 13.

A jelentkezési anyagokat postai úton Prof. Dr. Bedros J. Róbert főigazgató részére kell benyújtani. Kérjük a borítékon feltüntetni a munkakör megnevezését: belső ellenőr. Cím: 1115.Budapest, Tétényi út 12-16.”

Budapest