Belső Ellenőr [BN-ABE19] (Budapest)

[BN-ABE19]

A hirdetés már lejárt!

Belső Ellenőr [BN-ABE19]

Megbízónk

Megbízó partnerünk a világ egyik vezető biztosítója, amely 160 éves fennállása óta több millió ügyfél pénzügyeiért vállal felelősséget és nyúlt széleskörű szolgáltatást. Jelenleg a belső ellenőrzés csapatba keresünk új munkatársat komplex feladatok ellátására.

Feladatok

- Biztosító és leányvállalatainak munkaterveinek kidolgozásában való részvétel és a munkatervben szereplő auditok végrehajtása a belső ellenőrzési vezető, ill. senior belső ellenőrök irányítása mellett, BE audit módszertan szerint
- Folyamatfejlesztési javaslatok kidolgozása, előterjesztése, a meghatározott intézkedések nyomonkövetése
- Részvétel a vezetői és felvigyázói testületek felé történő beszámolásban
- A kapcsolódó belső nyilvántartások vezetése.

Elvárások

- Egyetemi/főiskolai végzettség
- Minimum 2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előny

- BIG4-os tapasztalat
- Biztosítói belső ellenőri tapasztalat

Egyéb

Amit a megbízónk kínál:

- Kiemelkedő bérezés + egyéb juttatások
- Hosszútávú munkalehetőség, szakmai fejlődés
- Komplex, szerteágazó munkafolyamatok
- Rugalmas munkaidő, home office lehetőség
- Work - life balance

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest