Belső értékesítő (Szentendre)

A hirdetés már lejárt!

A HAWLE név világszerte a minőséget, a vevőközpontúságot és az innovációt jelenti.
A HAWLE vízellátás és csatornázás minőségi szerelvényeinek gyártója.
A HAWLE magyarországi képviselete és gyára 1989-ben alakult, azóta elismert
anyagbeszállítója a víziparnak.

Kereskedelmi csapatunk erősítésére keresünk a legkorábbi belépéssel motivált kollégát

belső-értékesítés munkakörbe

(munkavégzés helye: Szentendre)

Feladatok:

  • Cég meglévő és új partnereivel való kapcsolattartás a vevőközpontúság figyelembevételével
  • Megrendelések, ajánlatok, projektek feldolgozása azok megválaszolása
  • Értékesítési vezető közvetlen beosztottjaként a beszerzéssel, értékesítéssel és szállítmányozással
    kapcsolatos feladatok elvégzése; elemzések, kimutatások készítése
  • Aktív részvétel az értékesítésben, vevőszolgálati vezetők munkájának támogatása

Elvárások:

  • Jó szervező és áttekintő kézség
  • Műszaki végzettség
  • Német és/vagy angol nyelv aktív ismerete
  • Számítógépes ismeretek
  • Önálló, precíz munkavégzés

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Valamely vállalat irányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Változatos, nemzetközi munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bér és juttatások

Fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét bruttó bérigény feltüntetésével kérjük, küldje a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással.

Szentendre