Belső minőségügyi auditor (Mosonszolnok)

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális autóipari beszállító Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Belső minőségügyi auditor

Feladatok

  • Belső termék-, folyamat, -rendszerauditok tervezése, végrehajtása és az ezekhez tartozó dokumentációk naprakész vezetése;
  • Vevőspecifikus auditok szakmai irányítása, rekvalifikáció, együttműködésben a partnerekkel;
  • Feltárt eltérések ledolgozásának követése;
  • Minőségügyi intézkedések hatékonyságának ellenőrzése;
  • IATF 16949 tanúsító audit támogatása;
  • Igény esetén beszállítói auditok támogatása.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Gyártó cégnél szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Kommunikációs szintű német és/vagy angol nyelvtudás
  • Minőségtechnikák (Core Tools) és minőségirányítási rendszerek ismerete
  • IATF 16949, VDA 6.1, VDA 6.3, VDA 6.5 ismeretek
  • Jó kommunikációs és kiváló problémamegoldó készség

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Megbízható, hosszú távú munkalehetőség
  • Cafetéria juttatás
  • Bejárási támogatás
  • Folyamatos képzési lehetőségek

Előnyök

  • Auditori tanfolyam

Munkavégzés helye

  • Mosonszolnok

Küldje el jelentkezését a „ Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Mosonszolnok