Bér- és munkaügyi csoportvezető (Miskolc)

A hirdetés már lejárt!

A piacvezető brand, az alumínium italdobozgyár és töltőgyár hármasával egyedülálló HELL ENERGY Magyarország Kft. megkérdőjelezhetetlenül egyedinek számít a nemzetközi piacon.

Szeretnél Te is hozzájárulni a számos országban piacvezető energiaital gyártójának dinamikus fejlődéséhez?

Ha igen, itt a lehetőség!

Cégcsoportunk motivált munkatársat keres miskolci irodájába

Bér- és munkaügyi csoportvezető

pozícióba

Feladatok

  • Naprakész munkaügyi nyilvántartási rendszer működtetése
  • Bér- és TB ügyintézők munkájának szakmai irányítása
  • Aktív részvétel a havi bérszámfejtési és TB ügyintézési feladatokban
  • Rendszeres és ad hoc riportok, statisztikák, kimutatások elkészítése
  • Hatóságok felé történő adatszolgáltatás (kimutatások, statisztikák, bevallások) elkészítése
  • Törvényi szabályozások, változások folyamatos nyomon követése
  • Munkaügyi szabályzatok, folyamatleírások felülvizsgálata, elkészítése
  • Munkavállalók be- és kilépésének ügyintézése
  • HR vezető munkájának szakmai támogatása
  • Munkaügyi és TB tanácsadás munkavállalók, vezetők részére, folyamatos kapcsolattartás

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (gazdasági végzettség)
  • Legalább 5 éves bér-és munkaügyi vezetői szakmai tapasztalat
  • NEXONbér és NEXONtime szoftver alapos ismerete
  • Naprakész munkaügyi, munkajogi, adózási ismeretek
  • Ügyfélközpontúság
  • Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre egyaránt
  • Precizitás, pontosság, határidők betartása
  • Magabiztos számítógépes ismeretek (MS Excel magas szintű ismerete)

Előny

  • Nagy létszámú, gyártó cégnél szerzett gyakorlat

Amit kínálunk

  • Versenyképes, a munkakör felelősségével arányos jövedelem
  • Dinamikusan fejlődő, stabil háttérrel rendelkező cégcsoport
  • Támogató, együttműködő munkahelyi légkör
  • Változatos feladatok, kihívásokkal teli munkakör
  • Igényes, inspiráló, modern munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Miskolc

Miskolc