Bér és TB ügyintéző munkatárs (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

A Delego Cégcsoport Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-kölcsönző és- közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére. Saját csapatunk bővítése céljából munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Bér és TB ügyintéző munkatársat

A munkakör jellegéből adódóan olyan kollégát keresünk, aki munkájában nagyfokú dinamizmus mellett tud maximális precizitással dolgozni és kellően elhivatott szakmája kihívásai iránt!

Feladatok:

  • Különböző partnercégek munkavállalóinak teljes körű bérszámfejtése
  • Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos bérügyintézés
  • Utalások, levonások kezelése (bírósági letiltás, adóelőleg, járulékok stb.)
  • Munkaügyi adminisztratív feladatok teljes körű ellátása
  • Kapcsolattartás a telephelyekkel, munkavállalókkal és hivatalokkal
  • Hatóságok felé történő adatszolgáltatás (kimutatások, statisztikák, bevallások)
  • Tb kifizetőhelyi feladatok teljes körű ellátása és kifizetése ( táppénz, CSED, GYED, üzemi balesetek)
  • Riportok készítése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség, bérszámfejtői képesítés (TB végzettség és/vagy tapasztalat előny)
  • Minimum 2 éves bérszámfejtői gyakorlat
  • Naprakész munkaügyi, munkajogi, (adózási) ismeretek
  • Önállóság, munkavégzés, terhelhetőség, megbízhatóság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Excel ismerete)

Amit kínálunk:

  • Kifejezetten hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil háttér, támogató környezet
  • Dinamikus, fiatalos csapat, egyben jó hangulatú, családias légkör
  • Versenyképes jövedelem

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest
  • Teljes munkaidős

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát bérigényének feltüntetésével – a pozíció megjelölésével.

Munkerő-kölcsönzési ny.sz.: 1432-1/2015-1300-915

Budapest