Bérelszámoló specialista (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Nagyvállalati gyógyszeripari partnerünkhöz keresünk bérelszámoló specialista munkatársat. Amennyiben rendelkezel releváns felsőfokú végzettséggel, és rendelkezel minimum 2 éves bérszámfejtési tapasztalattal, TÉGED keresünk!

Bérelszámoló specialista

Feladatok

- TB jogviszonyok kezelése, adatszolgáltatás NAV részére
- elszámolások készítése
- bérszámfejtést igénylő jogi ügyek intézés (hagyaték, kártérítés, költségtérítések)
- Havi rendszerességgel, juttatások elszámoláshoz történő feltöltése bérrendszerbe
- kimutatások, riportok elkészítése, adatszolgáltatás belső-külső partnerek részére

Követelmények

- Felsőfokú végzettség társadalombiztosítási területen
- min. 2 év bérszámfejtési, vagy hasonló területen szerzett tapasztalat
- MS Office programok ismerete

Előnyt jelent:
- Angol nyelvhasználat
- SAP rendszer ismerete

Amit kínálunk

- Stabil vállalati háttér, nagyvállalati környezet
- Kiemelkedő cafeteria csomag
- Vállalati üdülők
- Orvosi szakrendelések (pl. fogorvos, bőrgyógyász)
- Sportolási lehetőségek
- Rugalmas munkaidő

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest