Berendezéskezelő/anyagmozgató munkatárs (Székesfehérvár)

Partnercégünk a könnyűfém gyártás piacának vezető szereplője, amely Magyarországon több, mint 20 éve van jelen. Folyamatos bővülésük miatt keresünk számukra új kollégákat az öntödei részlegre:

Berendezéskezelő/anyagmozgató munkatárs

pozícióba

Az új kolléga feladatai lesznek:

  • Alumínium tömbök gyártásának valamint az öntési folyamat felügyelete
  • Olvasztó és öntő gépek/kemencék kezelése, a szükséges paraméterek beállítása
  • Targoncás és darus anyagmozgatás
  • A munka jellege: közepes fizikai munka

Elvárások

  • Befejezett alapfokú tanulmányok (8 általános)
  • Műszaki affinitás
  • 3 műszakos folyamatos munkarend vállalása

Előnyt jelent, de nem feltétel:

  • OKJ-s targoncavezető bizonyítvány, NKH jogosítvány
  • OKJ-s emelőgép-kezelő (daru) bizonyítvány
  • Gyártás területén szerzett tapasztalat

Amit a vállalat kínál:

  • Stabil és hosszú távú munkalehetőséget, folyamatos szakmai tovább képzésekkel valamint lehetőséget a cég által szervezett OKJ-s képzéseken való részvételre
  • Az alapbéren felül cafeteriát, műszakpótlékot, teljesítmény alapú prémiumot és 13. havi fizetést minden dolgozójának
  • Utazási és lakhatási támogatást
  • Egészség- és életbiztosítást, önkéntes nyugdíjpénztári befizetést
  • Csapatépítő és egyéb rendezvényeket (családi nap)
  • Céges buszjáratokat a környékbeli településekről

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Forduljon hozzánk bizalommal!

Szente Anita

www.mcroygroup.com