Rental Manager/Építőgép flottamenedzser ZJ (Budapest)

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Rental Manager/Építőgép flottamenedzser ZJ

Feladatok:

  • A cég BÉRGÉP flottájának üzemeltetése, frissítése, bővítése;
  • Bérgép ajánlatok, szerződések készítése, számlázás;
  • Flotta (RENTAL) kihasználtsági mutatók ellenőrzése;
  • Kintlévőségek felügyelete, kezelése;
  • Gépátadás-átvételek lebonyolításának felügyelete;
  • Bérgépekkel kapcsolatos havi jelentés készítése;
  • Kapcsolattartás az üzletkötőkel, a cég többi részlegével, gyártó képviselőivel;
  • Hosszútávú stratégiához piaci adatok begyűjtése, elemzése;
  • Bérgép termékfelelős munkájának irányítása, ellenőrzése;
  • CRM kezelés, ügyfél likviditás ellenőrzés.

Elvárások:

  • Felsőfokú MŰSZAKI végzettség;
  • 2-5 év GÉPBÉRBEADÓI (ÉPÍTŐGÉP, MEZŐGAZDASÁGI GÉP, SZEMÉLYEMELŐ, TEHERAUTÓ…) munkakörben szerzett tapasztalat;
  • Építőgép értékesítési, üzemeltetői gyakorlat előnyt jelent;
  • Tárgyalásképes ANGOL nyelvismeret (írásbeli, szóbeli);
  • Kiváló problémamegoldó képesség;
  • Kiváló kommunikációs készség;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Munkavégzés helye: Budapest, Dél-Buda

Budapest