Bérszámfejtő (Budapest)

Eszünk ágában sincs arra kérni téged, hogy tőlünk menj nyugdíjba!

De meglátod, ha csapatunk tagja leszel, még a szabadságod alatt is előfordul majd, hogy beugrasz egy kávéra, teára, mert:
- a főnök jó fej (de legalábbis nem a texasi láncfűrészes)
- nem fúrjuk, hanem segítjük egymást, nincs leggyengébb láncszem

Itt nincs:
- hitegetés, mellébeszélés
- ájulásig túlóra (mi éjszaka bezárjuk az irodát!)
- egymásra mutogatás

Számíts arra, hogy:
- támogatunk – szakmailag és technikailag is
- részed lesz jó hangulatú hétfőkben (képzeld el a pénteket!)
- bérszámfejtési időben is lesz időd a családodra, magánéletedre (nem elírás!)
- az adott szó kötelez: nem ígérgetünk, megbeszéljük és úgy lesz
- a vezetőség kiáll a munkatársakért
- szívesen jössz dolgozni

Ha rendelkezel releváns végzettséggel és 2-3 évnyi szakmai tapasztalattal, szívesen szorítunk helyet – hozd a csészéd, poroljuk a polcot! Stabil, kitart a nyugdíjig. :)

Bérszámfejtő

Feladatok

  • Teljes körű bérszámfejtés (Outsource és kölcsönzötti állományra vonatkozóan)
  • Munkaidő nyilvántartások és egyéb kifizetések ellenőrzése, egyeztetése
  • Munkatársak beléptetése és kiléptetése
  • Hatóságok felé történő adatszolgáltatás
  • Letiltások, levonások kezelése, rögzítése
  • Családi adó- és személyi kedvezmények rögzítése
  • Partnerekkel való kapcsolattartás
  • Munkaügyi asszisztensek munkájának koordinálása

Követelmények

  • Szakirányú középfokú végzettség
  • Minimum 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • Naprakész jogszabályi ismeretek
  • Csapatszellem
  • Precizitás, rendszerszemlélet
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Nexon bérprogram ismerete előny

Amit kínálunk

  • Családias légkör segítőkész kollégákkal
  • Munkavégzés helye: Budapest, XIV. kerület
  • Munkába állás kezdete: 2019. szeptember
  • Munkaidő: H-P 8-16:30

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest