Bérszámfejtő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Budapesti könyvelőiroda megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Bérszámfejtő

Elvárások:

  • Microsoft Office (Excel, Word) magas szintű ismerete,
  • Nagyfokú precizitás, pontosság,
  • Képesség mind az önálló, mind a csoportos munkára,
  • Jó problémamegoldó készség

Feladatok:

  • Munkavállalók be és kiléptetése, kilépő dokumentumok összeállítása,
  • Bérek és egyéb juttatások számfejtése,
  • Munkaügyi nyilvántartás naprakész vezetése,
  • Hatóságokkal való kapcsolattartás,
  • Munkáltatói igazolások, statisztikai jelentések elkészítése

Amit kínálunk:

  • Főállású munkakör,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Hosszú távú, biztos munkahely,
  • Stabil, bővülő vállalati háttér, lendületes és fiatal csapat

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület

Budapest