Bérszámfejtő (Budapest)

Humán Centrum Kft.

Bérszámfejtő

Leírás

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal saját csapatunkba keresünk bérszámfejtő munkatársat.

Feladatok

  • A bérszámfejtési vezető irányítása mellett bérszámfejtés, bérügyintézés
  • Levonások, költségtérítés, béren kívüli juttatások (cafeteria) kezelése
  • Munkaszerződések előkészítése
  • Be-és kiléptetési feladatok
  • Statisztikák készítése
  • Tb-kifizetőhelyi ügyintézés

Elvárások

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • 1-2 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete
  • Nagyfokú pontosság, precizitás
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Jó kapcsolattartó képesség a munkavállalókkal
  • Magas fokú stressztűrő képesség, jó probléma kezelés
  • Felhasználói számítógépes ismeret

Előnyök

  • MaXoft vagy egyéb bérprogram ismerete
  • TB, családtámogatási kifizetőhelyi gyakorlat
  • Többcéges környezetben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Angol nyelvtudás

Munkavégzés helye

  • Budapest VII.
Budapest