Bérszámfejtő (Szolnok)

Prohumán

Szolnoki munkahelyre keresünk Munkavállalót az alábbi pozícióra:

Bérszámfejtő-TB ügyintéző

Feladatok

  • A munkaviszony létesítésével, megszűnésével és megszűntetésével kapcsolatos adminisztratív teendők ellátása
  • A munkaügyi nyilvántartások (elektronikus és papír alapú) vezetése
  • Havi, és hóközi bérszámfejtés a munkavállalók és egyéb szerződéssel foglalkoztatottak részére
  • A jövedelem kifizetésekhez kapcsolódó fizetési és levonási kötelezettségek megállapítása
  • A kifizetendő járandóságok bankszámlára utalásának előkészítése, továbbítása a pénzügy felé
  • A biztosítottak be és kijelentése
  • Adatszolgáltatások összeállítása

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Erős MS Office felhasználói ismeretek
  • Munkaügyi / bérszámfejtési / TB tapasztalat
  • Terhelhetőség
  • Önálló feladatmegoldó képesség
  • Pályakezdő is lehet

Előnyök

  • Társadalombiztosítási szakelőadó végzettség gyintézésben (kifizetőhelyi) szerzett jártasság
  • Teljes körű TB ügyintézésben (kifizetőhelyi) szerzett jártasság
  • Angol nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Stabil háttér
  • Támogató csapat
  • Szakmai képzések

Munkavégzés helye

Szolnok

Prohumán
Szolnok