Bérszámfejtő álláslehetőségek (Budapest)

Szeretnél bérszámfejtőként elhelyezkedni? Ha igen, most még válogathatsz is a lehetőségek közül!

Partnereink között találsz magyar és nemzetközi hátterű, kisebb és nagyobb cégeket egyaránt - jelentkezz most, és mi segítünk kiválasztani a számodra legmegfelelőbb munkahelyet!

Bérszámfejtő álláslehetőségek

Feladatok

Pozícióinkban az alábbi feladatkörökkel találkozhatsz:

- Teljes körű bérszámfejtés és TB ügyintézés
- Adatszolgáltatások, bevallások, jelentések, kimutatások, statisztikák készítése
- Cafeteria juttatások kezelése
- Munkaviszonnyal kapcsolatos nyilvántartások vezetése, igazolások kiállítása
- Új rendszerek bevezetésében való részvétel
- Folyamatfejlesztési projektek

Követelmények

Jelentkezési feltételek:

- Bér- és TB-ügyintézői végzettség
VAGY
- Tapasztalat teljes körű bérszámfejtés és TB ügyintézés területén

Előnyt jelent:

- Nexon program ismerete
- Középszintű angol nyelvismeret
- Haladó szintű Excel tudás

Amit kínálunk

- Versenyképes jövedelem és juttatások
- Profi, jó hangulatú munkahely
- Kulturált, modern irodai környezet
- Fejlődési lehetőségek

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest