Bérszámfejtő és munkaügyi ügyintéző (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Budapesti központú, stabil hátterű élelmiszerkereskedelemmel foglalkozó üzletlánc keres

Bérszámfejtő és munkaügyi ügyintéző

munkatársat.

Feladatok

  • Teljes körű bérszámfejtés és cafeteria ügyintézés,
  • Excel táblázatok precíz, naprakész vezetése
  • Adatszolgáltatások, statisztikák elkészítése
  • Munkavállalók be és kijelentésének ügyintézése, munkaviszonnyal kapcsolatos igazolások kiadása
  • Jogviszony változások lejelentése
  • TB ügyintézés
  • A személyi anyagok és családi adókedvezmény igények kezelése, külsős letiltások kezelése
  • Általános adminisztratív feladatok elvégzése és ad-hoc riportok, statisztikák összeállítása

Elvárások

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • MS Office (Word, Excel) programokat magabiztos használata
  • Nagyfokú munkabírás, precizitás és megbízhatóság
  • Pontos, precíz, határidőre történő munkavégzés
  • Önállóság, proaktivitás

Előnyök

  • BABÉR program ismeret
  • Releváns tapasztalat TB ügyintézés terén
  • Minimum 3-4 éves releváns tapasztalat

Amit kínálunk

  • Kiszámítható, hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű munkaszerződéssel
  • Versenyképes bérezés
  • Szakmai fejlődés

A munkáltató profilja

A hazai élelmiszer kiskereskedelmi cégcsoport szereplője, mely nem minősül TB kifizetőhelynek. Több telephellyel rendelkezik Magyarországon.

Munkavégzés helye

Munkavégzés helye: XIII. kerület

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehetséges a

Budapest