Bérszámfejtő és TB ügyintéző (Tokod)

Villamos gépipari termékeket gyártó ügyfelünk részére keresünk

Bérszámfejtő és TB ügyintézőt

Feladatok:

  • Bérszámfejtési, TB kifizetőhelyi feladatok ellátása
  • Béren kívüli juttatási rendszerrel kapcsolatos ügyintézés (Cafeteria)
  • Adatszolgáltatások, bevallások, kimutatások és statisztikák készítése
  • Részvétel a személyügyi folyamatok működtetésében
Elvárások:
  • Bérszámfejtési és TB ügyintézői/szakelőadói végzettség (OKJ képesítés)
  • Legalább 3 év multinacionális cégnél, hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Naprakész munkajogi és TB, adózási ismeretek
  • Erős MS Office és kiváló Excel ismeret
Amit cserébe kínálunk:
  • Nemzetközi környezet, stabil háttér
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Szakmai továbbképzések
Egyéb:
  • Munka jellege: főállás, teljes munkaidő
  • Munkába állás: azonnal
Munkavégzés helye: Tokod

Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk!

Felmerülő kérdés esetén kérjük, keresse munkatársunkat:
Szabó Rebeka
06 1 301 7841

Tokod