Bérszámfejtő, munkaügyi és TB ügyintéző (Budapest)

30 éve működő bérügyviteli szolgáltató cégünk keres bérszámfejtőt Nyugatihoz közeli irodába

A hirdetés már lejárt!

Cégünk 30 éve van jelen a bérelszámolás területén. Partnereink tevékenységi köre igen széles, az ingatlanhasznosítástól a fitness terem üzemeltetésen át a vendéglátó szolgáltatásokig szinte minden ágazat megtalálható. Ebből adódóan foglalkoztatási formák széles skálájával találkozunk munkánk során, így sok lehetőség adódik a szakmai fejlődésre. Családias légkörű irodánk kiváló helyen, Nyugati pályaudvarhoz, Lehel térhez közel helyezkedik el.

Cégünkhöz releváns szakmai tapasztalattal rendelkező, megbízható, precíz, az ügyfelekkel jól kommunikáló bérszámfejtő munkatársat keresünk

Bővebben arról, miben számítunk majd új munkatársunkra:

  • teljeskörű bérszámfejtési feladatok ellátása partnereink részére
  • munkaügyi feladatok ellátása (beléptetés, kiléptetés, statisztikák készítése)
  • alapfokú TB feladatok ellátása
  • bevallások elkészítése

Fontos, hogy pályázónknak legyen:

  • középfokú iskolai végzettsége
  • középfokú szakmai képesítése (bérügyi- és társadalombiztosítási ügyintéző)
  • legalább 2 év munkaügyi, bérelszámolói és tb ügyintézői munkatapasztalata
  • munkaügyi- és adó jogszabályok naprakész ismerete
  • MS Office erős felhasználói szintű ismerete

Ami szükséges még a pozíció magas szintű ellátáshoz:

  • nagyfokú precizitás, alaposság, megbízhatóság
  • önálló munkavégzés, jó kommunikációs képesség
  • türelem
  • BaBér program ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • változatos feladatok széles partnerkörünk bérügyviteli feladatainak megoldásával
  • nyugodt munkahelyi légkör
  • hosszú távú, megbízható munkahely
  • jól megközelíthető iroda

Munkavégzés helye:

  • 1138 Budapest, Victor H. u. 11-15

Budapest