Beruházási kontroller (Budapest)

Gyere és csatlakozz a 120 éves Richter Gedeon Nyrt. csapatához, Magyarország és a régió meghatározó gyógyszeripari vállalatához!

Ha frissen szerezted meg közgazdász diplomád és szeretnél tapasztalatot szerezni egy termelő nagyvállalatnál, hogy elmélyítsd elméleti tudásod és sokszínű, releváns szakmai tapasztalatot gyűjts, jelentkezz hozzánk!

A Richter Gedeon

Frissdiplomás beruházási kontroller

munkatársat keres

A Műszaki Controlling Osztályunk fő feladata az anyavállalat műszaki kiadásainak, így a beruházás, felújítás, karbantartás és az anyavállalati takarítási költségek, valamint a Műszaki Szolgáltatói Terület szervezeti költségeinek nyomon követése, tervezése és elemzése

Az egy év során megismerheted a beruházás, a felújítás és a karbantartási költségekhez kapcsolódó kontrolling feladatokat és részt vehetsz az osztályunk kontrolling folyamatainak fejlesztésében.

Feladataid

  • Beruházási tervek elemzése, grafikus ábrázolása;
  • havi beruházási terv-tény elemzés, eltéréseik magyarázatainak összegyűjtése;
  • beruházási gazdaságossági számításokban való részvétel;
  • beruházási kontrolling folyamatának kiépítésében való aktív szerepvállalás;
  • meglévő beruházást támogató adminisztratív folyamatok optimalizálása.

Amit várunk:

  • Okleveles közgazdász diploma BSc képzésben;
  • pénzügyi és számviteli alapismeretek beruházásokhoz kapcsolódóan;
  • kontrolling alapfogalmak ismerete.

Ami itt várja:

Elkötelezett, támogató csapatot és stabil, hosszú távú, nemzetközi viszonylatban is megbecsült hazai központú munkahelyet, ahol kollégáink egészsége és kiegyensúlyozottsága kiemelten fontos számunkra:

  • egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk munkatársaink egészségének megőrzéséről,
  • jóllétükhöz vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá,
  • a családok életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjuk,
  • munkatársaink teljesítményét a bér mellett számos juttatással ismerjük el,
  • kollégáink fejlődését képzésekkel segítjük.

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Budapest, X.
  • Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő
  • Pozíció szintje: munkatárs/beosztott/alkalmazott
  • Foglalkoztatás időtartama: Határozott idejű
  • Orientáció: Kontrolling
  • Terület: Budapest

Ha megtetszett a feladat, küldd el hozzánk önéletrajzod!

Budapest