Beruházási Projektmanager (Üllő)

Beruházási Projektmanager

Feladatok

  • Cégünk új ipari logisztikai ingatlan beruházásának teljes körű koordinálása, a projekt megvalósításának felügyelete, valamint a külső és belső partnerekkel való kommunikáció összefogása, összhangban a logisztikai folyamatokkal.
  • Beruházói képviselet
  • Ajánlatkérések, tendereztetés, szerződéskötések
  • Műszaki egyeztetések
  • Minőségi megvalósulás ellenőrzése
  • Engedélyeztetési folyamatok lebonyolítása
  • Projekt utókövetés

Elvárások

  • Ipari létesítmények kivitelezésében és beruházásában legalább 3-5 éves tapasztalat, vagy 2 hasonló megvalósult projekt vezetése
  • 3-5 év projektmanagementben eltöltött tapasztalat
  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • Német vagy angol nyelvtudás
  • Leinformálható referencia elengedhetetlen a munkavégzéshez

Előnyök

  • Logisztikai automatizálásban szerzett tapasztalat
  • Építész- vagy építőmérnöki diploma
  • Épületgépészetben és épületvillamosságban való jártasság

Amit kínálunk

  • Szakmai önállóságot, további fejlődési és karrier lehetőséget biztosítunk
  • Home office munkavégzésre is van lehetőség
  • Alapellátásban dolgozunk, vészhelyzet esetén is nyitva lehetünk
  • Kulturált, fiatalos munkakörnyezet és jól felszerelt konyha és szociális helyiség vár
  • Nagy csapatunk tagjaként minden élethelyzetben számíthatsz ránk (babacsomag, szociális csomag, egészségügyi csomag stb.)
  • Munkaszerződéses foglalkoztatás
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Cégautó, laptop, mobiltelefon

Egyéb információk

Logisztikai automatizálásban szerzett tapasztalat Építész- vagy építőmérnöki diploma Épületgépészetben és épületvillamosságban való jártasság

Munkavégzés helye

2225 Üllő, Zsaróka út. 8.

Üllő