Beszállítófejlesztő mérnök (Tatabánya)

Legyünk együtt sikeresek!

Tapasztalt szakembert keresünk a következő pozícióba, autóipari termékeket gyártó vállalat számára:

Beszállítófejlesztő mérnök

Feladatok

  • A beszállítók fejlesztése, minőségügyi reklamációk intézése;
  • A beszállító teljesítmények, képességek és kapacitások felmérése;
  • Beszállítói auditok tartása, beszállítók értékelése;
  • Alkatrészek és folyamatok jóváhagyása;
  • Javító intézkedések bevezetésének ellenőrzése a beszállítóknál;
  • Folyamatok fejlesztésére javaslattétel;
  • Beszállítók látogatása.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Autóipari gyártó cégnél szerzett SD v. SQA mérnöki tapasztalat

Amit kínálunk

  • Cafeteria, bónusz
  • Bejárás teljes támogatása
  • Piaci szint feletti bérezés

Munkavégzés helye

  • Tatabánya

Jelentkezek az állásra a "Jelentkezem az állásra" gomra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol vagy német nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Tatabánya