Beszállítói minőségbiztosítási mérnök (Székesfehérvár)

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális autóipari beszállító Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező jelöltet az alábbi pozícióba:

Beszállítói minőségbiztosítási mérnök

Feladatok

  • Kapcsolattartás a beszállítókkal a beszállított termékek minőségével kapcsolatban;
  • Alapanyagot érintő reklamációk ügyintézése;
  • Felelős a termelésben felhasznált alapanyagok minőségéért;
  • Válogatási és utómunkálati akciók lebonyolítása;
  • Beszállítói auditokon való részvétel;
  • Kapcsolattartás a stratégiai beszerzéssel, fejlesztéssel, beszerzéssel, termeléssel, vevői minőségbiztosítással és a raktárral;
  • IATF16949 követelményeinek való megfelelés.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség;
  • Aktív angol nyelvtudás;
  • Min. 2-3 éves elektronikai gyártásban, hasonló területen szerzett tapasztalat;
  • Minőségbiztosítási alapeszközök (8D; PPAP; FMEA…) ismerete;
  • Utazásra való hajlandóság.

Amit kínálunk

  • Karrier és fejlődési lehetőségek
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Folyamatos szakmai tréningek
  • Dolgozói kedvezmény a vállalat által gyártott termékekre

Előnyök

  • Autóipari tapasztalat
  • Német nyelvtudás

Munkavégzés helye

  • Székesfehérvár

Küldje el jelentkezését a „ Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!

A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Székesfehérvár