Beszállítói minőségbiztosítási mérnök (Nógrád megye)

A hirdetés már lejárt!

Nógrád megyei autóipari beszállító partnerünk minőségbiztosítási kollégát keres beszállítói területre.

Beszállítói minőségbiztosítási mérnök

Leendő munkatársunk feladatai lesznek:

  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Beszállítói reklamációkezelés és auditok végrehajtása
  • Termék jóváhagyások kezelése (PPAP)
  • Beszállítói minőségügyi folyamatok koordinálása

A sikeres pályázáshoz szüksége van:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Tárgyalási szintű angol vagy német nyelvtudás szóban és írásban
  • Minimum 2 év autóiparban szerzett tapasztalat
  • Minőségmenedzsment módszerek ismerete (5Why, Ishikawa, stb.)
  • Jó kommunikációs, problémamegoldó és elemzőképesség
  • Önállóság
  • Csapatmunkára való hajlandóság
  • Előny: statisztikai kiértékelésekben való jártasság, felsőfokú némettudás, beszállítói oldalon szerzett tapasztalat

Amit partnerünk kínál:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Folyamatos szakmai képzések
  • Nemzetközi légkör

Munkavégzés helye:

Nógrád Megye

Mit kell tennie most

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített angol önéletrajzát.