Beszállítói minőségbiztosítási mérnök (Bercel)

Nemzetközi autóipari partnerünk főleg olaj és vízpumpákat gyártó, folyamatosan fejlődő üzemébe keresünk új mérnök kollégákat beszállítói minőségügyi területre.

A cég jelenleg inkább mechanikus termékeket gyárt, így fémes szakterületről is várunk jelölteket, viszont új, elektronikus termékek bevezetése is folyamatban van, ezért az elektronikában jártas mérnököket is várunk.

Beszállítói minőségbiztosítási mérnök

Feladatok

A beszállítói minőségbiztosítási mérnök fő feladata az alábiak lesznek:

  • Kapcsolattartás a beszállítókkal,
  • Reklamációk kezelése,
  • Beszállítói auditok végrehajtása,
  • Termék jóváhagyások kezelése (PPAP),
  • Beszállítói eszkalációs folyamat koordinálása,
  • Beszállító fejlesztési tevékenység ellátása.

Követelmények

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • Felsőfokú műszaki végzettséggel,
  • Legalább 3 év minőségbiztosítási tapasztalattal,
  • Autóipari gyártási tapasztalattal,
  • Minőségmenedzsment módszerek ismeretével (8D, Ishikawa, 5W),
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudással,
  • Képességgel önálló munkavégzésre és csapatmunkára egyaránt.

Amit kínálunk

Amit partnerünk kínál:

  • multinacionális környezet,
  • kihívást jelentő feladatok,
  • barátságos légkör,
  • versenyképes bérezés,
  • extra juttatások.

Munkavégzés helye

Bercel

Bercel