Beszállítói Minőségbiztosítási mérnök (Veszprém) (Veszprém)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Beszállítói minőségbiztosítási mérnök (Veszprém)

Feladatok

  • Beszállító kiválasztásban való részvétel;
  • Beszállítói változások nyomon követése;
  • A beszállítók kiértékelésében való részvétel;
  • Beszállítói első minta folyamatának nyomon követése;
  • A beszállítói bemintázások koordinálása a sorozatgyártásban;
  • Beszállítói reklamációk felügyelete, intézése;
  • Beszállítói auditok végzése felmérés, vagy javítás céljából

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (műszaki területen)
  • Min. 3 év autóiparban, operatív minőségbiztosításban szerzett tapasztalat
  • Min. középfokú angol nyelvtudás
  • Műszaki rajz ismerete
  • IATF 16949:2016, 8D, PDCA, APQP, PPAP, MSA, FMEA, SPC ismerete
  • Vevőközpontú szemléletmód
  • Kiváló kommunikációs készség

Előnyök

  • Német nyelv társalgási szintű ismerete
  • Iparág specifikus szabványok illetve vevőspecifikus technikai követelmények ismerete
  • Auditor végzettség (VDA6.3; IATF Internal auditor)

Munkavégzés helye

  • Veszprém

  • Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
  • A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven is várjuk.
  • Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
  • Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
Veszprém