SQA mérnök (Mezőlak)

(Mezőlak, Pápa)

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális autóipari beszállító Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező mérnököt az alábbi pozícióba:

SQA mérnök

Feladatok

  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, kapcsolódó megbeszélések szervezése és levezetése,
  • Beszállítói reklamációk kezelése, koordinálása,
  • Reklamációk követése, szükséges dokumentációk kezelése, frissítése,
  • Rendszer- és folyamatauditok lebonyolítása, riportok elkészítése,
  • Beszállítók folyamatos kiértékelése és osztályozása, a beszállítófejlesztői csapat részére havi kimutatások készítése,
  • Minőségügyi célok követése, megvalósulásának támogatása,
  • Az adott terület szakmai támogatása és aktív részvétel a quality fejlesztésekben.

Elvárások

  • Műszaki diploma
  • Folyékony angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Több éves minőségügy területén, autóipari gyártásban szerzett tapasztalat
  • Minőségbiztosítási és autóipari szabványok és módszerek ismerete

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes juttatások
  • Családias légkör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Külföldi betanulás lehetősége

Előnyök

  • Szakirányú (minőségbiztosítási) / Gépészmérnöki diploma

Munkavégzés helye

  • Mezőlak, Pápa

Jelentkezek az állásra a cv@hire-one.huemail címen keresztül!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor ide kattintva tud belső adatbázisunkba regisztrálni.
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 34/480-380}

Mezőlak