Beszállítói minőségügyi mérnök (Mór)

(Mór, Székesfehérvár)

 Legyünk együtt sikeresek!

Autóipari beszállító Partnerünk részére keresünk jelöltet a következő pozícióba:

Beszállítói minőségügyi mérnök

Feladatok

  • Részvétel a beszállítók kiértékelésében ;
  • Beszállítói első minta folyamatának nyomon követése, határidőtervek felügyelete;
  • Beszállítói változások nyomon követése;
  • A beszállítói bemintázások koordinálása a sorozatgyártásban;
  • Beszállítói reklamációk felügyelete, intézése;
  • Beszállítói auditok végzése felmérés, vagy javítás céljából.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség;
  • Min.2-3 éves, autóiparban szerzett szakirányú gyakorlat;
  • Termelésirányító-rendszer ismeretek;
  • Német és/vagy angol nyelv tárgyalási szintű ismerete;
  • Jó kommunikációs és szervező készség;
  • Határozott fellépés.

Előnyök

  • SAP ismeret

Munkavégzés helye

  • Mór, Székesfehérvár

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

A fényképes önéletrajzokat magyar és angol vagy német nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 34/480-380, +36 30/943-02-59

Mór