Beszállítói projektmérnök (Győr)

Karrier az Audinál

Beszállítói projektmérnök

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Területünk stratégiai alkatrész- és nyersanyagbeszerzést lát el az Audi, a VW márkák számára az egész világban. Szorosan együttműködünk a Volkswagen konszern további márkáinak szériabeszerzésével, napi kapcsolatban vagyunk a németországi Fejlesztőközponttal és Minőségbiztosítással.

Stratégiailag fontos és egyben a konszernben szerteágazó tevékenységünknek köszönhetően nem csak részesei lehetünk, hanem aktívan hozzá is járulunk a vállalat beszerzési stratégiájának fejlődéséhez és részesei lehetünk az iparág dinamikus változásainak.

A beszerző tárgyal, döntést hoz, befolyással van a vállalat eredményeire. Ahhoz, hogy gyorsan átlássuk a folyamatokat, alap elvárás a komplex gondolkodás, akár évekkel előre. Sőt, ismernünk kell a prémium kategóriás Audi modelleket, és az alkatrészek funkcióját, technológiáját.

Ha jól érezné magát ebben a szerepben, emellett szívesen utazna, és dolgozna nemzetközi, nagyvállalati környezetben, akkor csatlakozzon a beszerzés fiatalos, támogató csapatához, és dolgozzon velünk a közös célokért! Tapasztalattal rendelkező kollegák jelentkezését várjuk!

Kíváncsi, hogy milyen egy átlagos nap az Audi Hungariánál?

Tekintse meg videónkat: https://youtu.be/A2i2YK2x5fM

A következő anyagcsoportok munkáját támogathatja jövőbeli kollegánk:

- Fém alkatrészek

- Exteriőr/Interiőr

- Elektronika és meghajtás alkatrészek

Feladatok

  • Szakmai egyeztetések lebonyolítása a beszállítókkal és a szakterületekkel
  • Szerszám- és termelésellenőrzések lebonyolítása és szakmai beszámoló készítése
  • A gyártáselőkészítés és egyeztetés fázisok során az alkatrészek, szerszámok, gyártóeszközök és beszállítói folyamatok analízise, majd a fejlesztendő pontok meghatározása, figyelembe véve a hiányosságokat
  • A szériagyártás során fellépő problémák esetén a beszállítói folyamatok analízise, a gyengepontok meghatározása, beleértve a beszállítók felelősségét, szerepét, megbízhatóságát és transzparenciáját az egész folyamatra, valamint a problémákra adott végrehajtási terv értékelése és támogatása
  • Szükség esetén a folyamatok felsőbb szintekre történő eszkalációja
  • Információk egyeztetése az alkatrészek minőségi és technikai elvárásairól és megfelelőségéről a minőségbiztosítással, a műszaki fejlesztéssel, a gyártással és a logisztikával
  • A beszállítói kapacitás és erőforrás menedzsment megítélése a különböző felfutási fázisokban az alkatrészellátás biztosításához
  • Műszaki és logisztikai támogatás a kapacitástervezés, a selejtezés és a költségmeghatározás kapcsán

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezik, kereskedelmi végzettség előny
  • Autóiparban (preferált terület:szerszámgyártás területén) szerzett minimum 3 éves tapasztalata van
  • Tárgyalóképes német és angol nyelvtudással rendelkezik
  • Rugalmas a munkaidőre és a munkavégzés helyére vonatkozóan (utazásra való hajlandóság a munkaidő legalább 50%-ában)
  • Kiváló kommunikációs és meggyőzési képességgel rendelkezik (interkulturális környezetben is)
  • Célorientált
  • Önálló és proaktív munkavégzés jellemzi
  • Csapatjátékos
  • „B“ típusú jogosítványa van
  • A pályázás feltétele német vagy angol nyelvű önéletrajz csatolása

További információk
Ez az állás azonnal betölthető az
AUDI HUNGARIA -nál.
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDJ17073

A pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 9666 8888 -as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Proksa Judit
válaszolja meg Önnek
a következő telefonszámon:
+36 96 66 9091

Győr