Beszerzési csoportvezető (Budaörs)

(Budaörs régió)

Legyünk együtt sikeresek!

Gyártó Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Beszerzési csoportvezető (Budaörs régió)

Feladatok

  • Megrendelések, szállítási utasítások eljuttatása a beszállítókhoz;
  • Alkatrész beszállítások teljes körű nyomon követése;
  • Kapcsolattartás beszállítókkal és szállítmányozókkal;
  • Beszerzéssel kapcsolatos dokumentumok teljes körű adminisztrálása;
  • Beszállítói minőségi problémák figyelése és vonatkozó beszerzési feladatok végrehajtása;
  • Beszállítók teljesítményének mérése;
  • Beosztottak munkájának felügyelete, irányítása, teljesítmény értékelése;
  • Új kollégák betanítása;
  • Árajánlatokkal kapcsolatos elemzések készítése, javaslattétel, kommunikáció;
  • Szerződések előkészítése, tárgyalása, javaslattétel;
  • Alkatrészekkel és beszállítókkal kapcsolatos alapadatok ellenőrzése, jóváhagyása.

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (logisztika, közgazdász);
  • Magabiztos angol nyelvtudás;
  • Elektronikai gyártásban és/vagy autóiparban operatív beszerző pozícióban szerzett 3-5 éves szakmai tapasztalat;
  • 1-2 éves csoportvezetői tapasztalat;
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek;
  • Precíz munkavégzés;
  • Határozott fellépés.

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag;
  • Rugalmas munkaidő;
  • Fejlődési lehetőség;
  • Ingyenes tréningek;
  • Nemzetközi projektekben való részvétel;
  • Egészségügyi szűrővizsgálatok;
  • Teljesítmény bónusz;
  • Ingyenes vállalati buszjáratok (Budapest, Érd, Tatabánya, Székesfehérvár irányából) vagy bejárás támogatás.

Munkavégzés helye

  • Budaörs

  • Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
  • A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven is várjuk.
  • Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
  • Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
Budaörs